scorecardresearch

Yavru Kedileri Öldüren Vicdansız (+18)

36 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
2 yavru kediyi işkenceyle öldürdü!.. Anne kedi yavrularını kurtarmaya çalıştı ama başaramadı...

‘Vahşet’ kelimesi yetersiz kalır!

Kedi ve köpeklere musallat olan, onlara işkence yapan esrarengiz kadın önceki gece 2 yavru kediyi acımasızca tekmeleyerek, başlarını ezerek öldürdü. Görenin kanını donduran hayvan katliamı güvenlik kamerası görüntülerine yansıdı.
Esrarengiz hayvan katili 2 yavru kediyi önce defalarca tekmeledi; sonra da ayaklarının altına alıp sokak ortasında öldürdü. İnsanın kanını donduran görüntüler güvenlik kamera kayıtlarına saniye saniye yansıdı.
MAHALLEDEKİ SERİ HAYVAN ÖLÜMLERİ
Olay, art arda yaşanan hayvan ölümlerinin peşine düşen mahallelinin çabasıyla ortaya çıktı. Esrarengiz giyimli bir kişinin sokakta gördüğü hayvanlara işkence yaparak öldürdüğünü gördüğünü söyleyenlerin sayısı arttı. Önceki gün, aynı bölgede iki kedi yavrusunun ölüsü bulundu.
KAMERA EŞİNE ENDER RASTLANIR VAHŞETİ KAYDETTİ
Başlarının ezik olduğu görülen kedi yavrularının nasıl öldüğünü soruşturan mahalleli, olayın yaşandığı yerdeki kameraların varlığını farketti. Kamera kayıtları izlenince inanılması zor vahşet ortaya çıktı.
HAYVAN KATİLİ CİNAYETİ İŞLERKEN GÖRÜNTÜLENDİ
Kayıtlar geçtiğimiz pazar gününe ait. Saat 03.00 sıraları. Kadın mı erkek mi olduğu anlaşılmayan tuhaf giyimli bir kişi anne kedi ve yavrularına işkence yapıyor. Yaşanan vahşeti anlatacak kelime yok.
ANNE KEDİ YAVRULARINI KURTARMAK İÇİN SALDIRDI
Ancak bir ara anne kedinin yavrularını tekmeleyen kişiye son bir hamleyle saldırışı var ki, bu çaba insanın gözünü yaşartıyor.